چند راه برای سفر رایگان

آیا شما رویای دیدن جهان را دارید اما بودجه کافی برای انجام آن ندارید؟ امروزه فرصت های سفر با هزینه کم (یا حتی رایگان) بیش از هر زمان دیگری در جهان وجود دارد.
توصیه های سفر برای دیدن جهان به صورت رایگان
برخی از این گزینه ها اقامتگاه رایگان، برخی دیگر حمل و نقل رایگان و برخی دیگر هر دو را ارائه می دهند. همه آن ها با محدودیت و همسان سازی همراه هستند، اما برای هر کسی که به دنبال سفر با بودجه کم است، این توصیه های مربوط به سفر بهترین پیشنهاد هستند.

در خارج از کشور در صنایع سازگار با مهاجران کار کنید

در خارج از کشور گزینه های شغلی سازگار با مهاجران زیادی وجود دارد و از پرستاران و پزشکان بین المللی گرفته تا او پر (au pairs) و مربیان و مهندسان را در بر می گیرد.
تدریس در خارج از کشور دلیلی است که من و همسرم می توانیم به سفرهای زیادی برویم. او در یک مدرسه آمریکایی در ابوظبی کار می کند. این طرح پروازهای رفت و برگشت در هر تابستان، اقامتگاه مجلل رایگان دارای سالن بدن سازی، استخر و جکوزی و بیمه درمانی جامع را به ما ارائه می دهد و مالیات بر درآمد در امارات متحده عربی وجود ندارد.
زندگی در ابوظبی به ما امکان سفر به سراسر دنیا را داده است. ما با 185 دلار هزینه رفت و برگشت بدون توقف به بلغارستان را پرداخت کردیم. ما حتی با مبلغی کمتر از آن برای رفت و برگشت بدون توقف به قبرس هزینه خود را پرداخت کردیم. هر بار که به ایالات متحده پرواز می کنیم، برای چند روز هم در اروپا توقف می کنیم تا از غذاهای خوشمزه در لیون، بازارهای کریسمس در مونیخ یا زندگی شبانه در آمستردام لذت ببریم.
هزاران مدرسه بین المللی در سراسر جهان وجود دارد که به دنبال کارمندان انگلیسی زبان واجد شرایط هستند، از متخصصان فناوری اطلاعات گرفته تا مدیران و معلمان از همه تخصص ها. اگر علاقه مند هستید، آژانس استخدام بین المللی Search Associates را بررسی کنید.
مدرک تدریس ندارید؟ هنوز هم می توانید با مدرک TEFL (آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی) به طور بالقوه انگلیسی را به عنوان یک زبان خارجی آموزش دهید. اما انتظار مزایای مشابه معلمان معتبر شاغل در مدارس بین المللی را نداشته باشید.

به دنبال مبادلات کاری باشید

تعداد زیادی از کارفرمایان هستند که برای اقامت کوتاه مدت یا حتی طولانی مدت در ازای کار، مسکن رایگان تهیه می کنند. به این فرایند مبادله کار گفته می شود.
به عنوان مثال، اگر ایده زندگی و کار در مزرعه شما را شیفته خود کرده است، WWOOF فرصتی برای دیدن جهان در حین انجام این کار است. WWOOF مخفف عبارت “فرصت های جهانی در مزارع ارگانیک” است.
کشاورزی در درجه اول یک کار فصلی است و کشاورزان نیاز به کمک فصلی دارند. اگرچه آن ها اغلب فضا، مسکن و غذا زیادی دارند، اما بسیاری از کشاورزان ارگانیک پول زیادی ندارند. بنابراین در ازای کمک چهار تا شش ساعته در روز، آن ها اتاق و تخت را برای شما فراهم می کنند. با این حال، هزینه حمل و نقل برای رسیدن به آنجا را باید خودتان پرداخت کنید.
شما می توانید طرح “WWOOF” را به عنوان یک زن و شوهر، با دوستان، یا حتی به عنوان یک خانواده با بچه های خود انتخاب کنید. کشور مورد علاقه خود را انتخاب کنید و WWOOF لیستی از مزارع میزبان را به شما نشان می دهد و شما را با کشاورزان مرتبط می کند.
بسیاری از میهمانخانه ها نیز در وضعیتی مشابه مزارع ارگانیک قرار دارند و تعداد زیادی تخت و اتاق و اما کمبود نیروی کار دارند. بنابراین آن ها در ازای کار یک اتاق رایگان (و گاهی اوقات وعده های غذایی رایگان) ارائه می دهند. حتی برخی از آن ها اندکی از هزینه های شما را پرداخت می کنند

داوطلب کار دراز مدت در سپاه صلح

سپاه صلح فرصت های فوق العاده سودمندی را برای زندگی چندین ساله در جامعه ای که به داوطلبان متعهد نیاز دارد، ارائه می دهد. در حالی که سپاه صلح یک سازمان بزرگ بین المللی است، آن ها در حفظ تمرکز خود بر روی کارکنان پایه بسیار عالی عمل می کنند. داوطلبان به نقاط دورافتاده زمین می روند و در فقیرترین جوامع کره زمین زندگی و کار می کنند.
سپاه صلح برای همه مناسب نیست. این کار به 27 ماه تعهد نیاز دارد که شامل سه ماه آموزش و دو سال کار است. با این کار باید زندگی راحتی را پشت سر بگذارید. شما ممکن است سرویس تلفن همراه داشته یا نداشته باشید و در مناطق گرم نیز ممکن است تهویه مطبوع نداشته باشید.
شما هزینه زندگی خود را دریافت می کنید که برای تأمین مسکن (اگر مکان رایگان برای اقامت در اختیار شما قرار ندهند)، غذا و هزینه های اولیه در جامعه محل استقرار شما کافی است. با این اوصاف، این فرصت را خواهید داشت که شخصا جوامع فقیر را به شهرها و روستاهای قابل زندگی و پایدار تبدیل کنید. در بسیاری از موارد، به معنای واقعی کلمه جان انسان ها را نجات خواهید داد. اگر واقعا به دنبال تغییر جهان هستید، سپاه صلح می تواند مناسب شما باشد.

واگذاری موقت خانه یا حیوان خانگی

آیا می دانید وب سایت های کاملی برای ارتباط خانه نشینان موقت با صاحبان حیوانات خانگی وجود دارد؟ صاحبان حیوانات خانگی نمی خواهند حیوانات خانگی خود را هنگام مسافرت در خانه های احاطه شده توسط سگ ها و گربه های ناشناس رها کنند. آن ها ترجیح می دهند اجازه دهند حیوانات خانگیشان در خانه بمانند، خانه ای که فقط خالی و بدون استفاده مانده است.
خانه نشینان می توانند به قیمت مراقبت از حیوانات خانگی صاحبانشان در این خانه ها به صورت رایگان اقامت کنند. گرچه کار نسبتا آسانی است، اما به این معنی است که باید روز خود را براساس نیازهای حیوانات خانگی برنامه ریزی کنید. نمی توانید برای یک سفر آخر هفته، یا یک سفر 14 ساعته بیرون بروید. اما برای دوستداران حیوانات، این می تواند راهی آسان برای پس انداز با اقامتگاه های رایگان در هر نقطه از جهان، اغلب در خانه های سطح بالا باشد.
و نشستن در خانه فقط به صاحبان حیوانات خانگی محدود نمی شود. برخی از صاحبان خانه می خواهند زمانی که دور از خانه هستند راحت بخوابند و بدانند که کسی در خانه آن ها است که از آن مراقبت می کند، خواه این بدان معنا باشد که شما از گیاهان آن ها مراقبت می کنید یا اینکه فقط برای جلوگیری از دزدی در آنجا هستید.
اما این فرصت ها استثنایی هستند و اکثر خانه نشینان معمولا برای مراقبت از حیوانات خانگی این کار را انجام می دهند. از TrustedHouseitters و MindMyHouse به عنوان نقطه شروع برای خانه نشینی رایگان و حضور در بسیاری از کشورها استفاده کنید.

از طریق یک تایم شیر (Timeshare) به سفر بروی

تایم شیر نوعی از سفر است که در آن شما پول بخشی از یک خانه را می پردازید و برای مدتی مشخص در هر سال می توانید تا آخر عمر از آن استفاده کنید. من تعطیلات رایگان فراوانی را از طریق تایم شیر تجربه کرده ام. اما باید خیلی مراقب باشید چون اگر در پایان منجر به خرید شود می تواند در بلند مدت هزینه بیشتری برای شما داشته باشد.
فروشندگان تایم شیر با آگاهی کامل کار می کنند. آن ها بهترین فروشندگانی هستند که تاکنون ملاقات کرده اید. به توصیه پدرم توجه کنید و قبل از رفتن متعهد شوید که خرج اضافه نخواهید کرد، آن را روی یک کاغذ بنویسید و وقتی تمایل زیادی به خرج کردن دارید آن کاغذ را از جیب خود بیرون بیاورید و بخوانید.
در مورد آن فکر کنید اگر اینقدر سودآور نبود، چگونه ممکن بود به همه کسانی که در آنجا حضور دارند فرصت تعطیلات رایگان بدهند؟
در این رویداد، فروشندگان قیمت اولیه را پیشنهاد می دهند. چند نفر با قیمت افتتاحیه خرید می کنند. سپس، شما با یک فروشنده خبره رو در رو می نشینید، که آن شخص نقاط ضعفتان را بررسی می کند و زمین خود را برای شما کنار می گذارد و ناگهان آن ها قیمت را تا حد زیادی کاهش می دهند.
بعد از اینکه آن ها شما را شناختند و تا حدی شما را وسوسه کردند، دوباره و دوباره قیمت را پایین می آورند. با پیشنهاد نهایی آن ها، قیمت پرداختی تنها جزئی از قیمت اولیه در زمان شروع معامله است که به سختی می توان آن را رد کرد.
اگر این خطر را درک کرده باشید و بپذیرید، می توانید برخی از این معاملات را در TimesharePresentationDeals.com انجام دهید.

با یک قایق بادبانی یا کشتی کروز همراه شوید

فقط به این دلیل که شما طرز سفت کردن یک گره نیمه ویندزور را نمی دانید به این معنی نیست که نمی توانید خدمه یک قایق شوید. قایق ها و کشتی های تفریحی به خدمه از همه مجموعه مهارت ها، از پخت و پز تا امنیت و ارتباطات نیاز دارند. این کشتی ها اتاق و تخته را به علاوه فرصتی برای دیدن جهان و دریاها و فراتر از آن فراهم می کنند.
اما انتظار داشته باشید که ساعت های کار شما طولانی و دستمزدها کم باشد. یکی از دوستانم یک سال را در کشتی تفریحی کار کرد. او گفت هر شبی که در دریا بودند به طور متوسط پنج ساعت خوابیده است.
اگر آرزوی زندگی دریایی را دارید اما در مورد کشتی های تفریحی محتاط هستید، در عوض می توانید به قایقرانی بپردازید. چندین وب سایت از جمله CrewSeekers،  Yacrewو Find a Crew برای ارتباط کارفرمایان قایق های بادبانی با اعضای خدمه کمک می کنند.