مقصد های گردشگری در فصل زمستان

هوای سرد و زمستانی یا معتدل و بهاری، مسئله این است… اما حق انتخاب با شماست که در فصل زمستان کدام را بیشتر می طلبید. ایران عزیزمان سرزمینی چهارفصل می باشد، به واسطه این تنوع آب و هوایی در فصل زمستان می توانید با مسافرت به مناطقی مانند جنوب ایران سفری بهاری را در دل زمستان تجربه کنید. علاوه بر اینکه، زمستان های برفی و بی نظیر، فرصت تجربه ایی لذت بخش برای یک مسافرت زمستانی هستند.

پیشنهاد اول» مسافرت های زمستانی اما، با حال و هوای بهاری

سفر به جزیره کیش در فصل زمستان از این جهت بی نظیر است که با لباس های زمستانی و از دل برف و سرما از شهر خود سفرتان را آغاز می کنید. زمانی که به جزیره کیش می رسید، با هوایی معتدل، بهاری و کم نظیر روبرو می شود.علاوه بر این تجربه جالب، جزیره کیش که به اعتقاد بسیاری، جز معدود نقاط گردشگری است که می توانید در آن علاوه بر امکانات بی نظیر هتل های کیش، تفریحات فوق العاده و هیجان انگیزی را تجربه کنید.

یکی از مزایای سفر به کیش، در زمستان، فرصت استفاده از تعداد زیادی امکانات تفریحی تابستانی، در دل زمستان است.

بهترین زمان برای سفر به کیش

مناسب ترین زمان برای سفر به کیش از اوایل دی تا اواخر فروردین است. سفر به جزیره کیش در این بازه، تجربه هوای معتدل بهاری در فصل زمستان را برای شما به ارمغان می آورد.

دمای جزیره، بین 19 تا 22 درجه سانتی گراد است و میزان رطوبت جزیره حداقل می باشد که می توان گفت بهترین وضعیت آب و هوایی جزیره کیش در طول سال است.

با سفر به کیش در زمستان، بیشترین بهره را از سفر خود ببرید

هتل های کیش که به واسطه خدمات و امکانات رفاهی مناسب و به روز معروف هستند، در زمستان می توانید آن ها را با تخفیفاتی ویژه رزرو کنید و از اقامتی با کیفیت به دور از شلوغی های معمول جزیره کیش لذت ببرید. جزیره کیش، در فصل زمستان خلوت تر است و اگر علاقه مند به گشت و گذار در مراکز خرید معتبر کیش هستید، این فرصت استثنایی را از دست ندهید.

در این فصل علاوه بر خلوت تر بودن جزیره کیش، طرح های تخفیفی فراوانی هستند که برای خرید می توانید از آن ها استفاده کنید. علاوه بر این، تورهای مسافرتی کیش، در فصل زمستان ارزان تر بوده و در هزینه های سفر خود می توانید تا بیش از 30 درصد  صرفه جویی کنید.

پیشنهاد دوم» سفری خاطره انگیز، سرشار از برف و سرما

باتوجه به وجود رشته کوه های بی نظیر البرز و زاگرس، تعجب آور نیست که بدانید بیش از 20 پیست اسکی فوق العاده در ایران وجود دارد و خبر خوب این است که تعداد زیادی از محبوب ترین مناطق اسکی در اطراف تهران واقع شده است.

از معروف ترین پیست های اسکی در استان های تهران و البرز پیست شمشک و پیست دیزین می باشند که در قله های با شکوه البرز واقع شده اند. گذراندن تعطیلات و مسافرت در پیست های اسکی و هتل های مجللشان از عالی ترین ایده ها برای مسافرت های زمستانی می باشند.

هتل های موجود در پیست های اسکی برای میزبانی اسکی بازان آماتور و حرفه ای که قصد دارند از یک روز برفی و تمرین لذت ببرند، ساخته شده است

پیست اسکی شمشک

پس از حدود 90 دقیقه رانندگی از تهران، به یکی از محبوب ترین پیست های اسکی در میان اسکی بازان حرفه ای در ایران یعنی پیست اسکی شمشک خواهید رسید. با توجه به دامنه های شیب دار و حیرت انگیز آن، هر ساله بسیاری از اسکی بازان با تجربه به سراغ اسکی و برف می آیند، اما پیست شمشک به اسکی بازان تازه کار نیز اجازه می دهد یک روز تمرینی عالی را سپری کنند.

هتل جهانگردی میگون

هتل جهانگردی میگون یکی از بهترین مجتمع های تفریحی در سراسر پایتخت است که در بخش شمالی تهران قرار گرفته است. رستوران هتل جهانگردی میگون چشم انداز زیبایی از کوه ها مرتفع و پوشیده از برف را نشان می دهد.

بنابراین اقامت در هتل جهانگردی میگون مطمئنا لذت بخش و بی نظیر خواهد بود. این هتل با 18 اتاق دو نفره، 6 ویلا دوبلکس و 6 ویلای چهارگانه معمولی با یک رستوران سنتی، کافی شاپ گزینه های انتخابی و امکانات کم نظیری را برای مهمانان از سراسر کشور و خارج از کشور فراهم می کند. برای رسیدن به مگیون، باید 40 کیلومتر از تهران خارج شوید.

پیست اسکی دیزین

پیست دیزین را می توانیم معروف ترین پیست اسکی ایران بدانیم که در نزدیکی گچسار واقع شده است.

مجموعه بی نظیر پیست دیزین شامل 2 هتل، 19 کلبه و 5 رستوران می باشد. هتل 4 ستاره مجتمع بین المللی دیزین دارای 88 اتاق با امکانات استاندارد است. رستوران های مختلف، کافه ها، راه های پیاده روی، زمین های تنیس و دیگر امکانات نیز برای مهمانان در طول اقامت خود وجود دارد.

رستوران ها، غذاهای مختلفی از جمله غذاهای ایرانی را ارائه می دهند. علاوه بر اتاق های معمولی، این مجموعه شامل انواع مختلف ویلاها است، بنابراین در پیست اسکی دیزین گزینه های فراوانی برای انتخاب وجود دارد.

نقاط گرشگری ایران بسیار هستند اما به یاد داشته باشید سفر به مقاصد گردشگری در بهترین فصل ممکن شان لذت سفر شما را دوچندان می کند.