لیست قیمت‌ جدید بلیت هواپیما منتشر شد + لیست قیمت کامل

بر اساس مصوبه اخیر شورای عالی هواپیمایی، انجمن شرکت های هواپیمایی نرخنامه جدیدی را برای پروازهای داخلی منتشر کرد. در این جدول قیمت بلیط هواپیما در 277 مسیر پروازی مشخص شده که در همین صفحه میتوانید آن را مشاهده کنید.

پس از گذشت حدود یک ماه کشمکش و برگزاری جلسات زیادی که میان نمایندگان ایرلاین‌ها سازمان هواپیمایی کشوری و دیگر دستگاه‌های نظارتی درباره افزایش یافتن یا نیافتن قیمت بلیط هواپیما برگزار میشد، چندی پیش شورای عالی هواپیمایی تصویب کرد که شرکت‌های هواپیمایی اجازه ندارند بیش از ۱۰ درصد به نرخ پروازهای داخلی نسبت به نرخنامه به روز شده در خرداد ماه امسال اضافه کنند.

البته بر این اساس محدودیت حداقل نرخ برای پروازهای داخلی برداشته شد و در واقع خبری از دامنه قیمت نیست. این یعنی شرکت‌های هواپیمایی تنها باید سقف قیمت بلیط هواپیما را  برای هر مسیر پروازی رعایت کنند.

انجمن شرکت های هواپیمایی نرخنامه جدیدی برای بلیط هواپیماهای داخلی منتشر کرد، در این لیست قیمت بلیط هواپیماهای داخلی در 277 مسیر پروازی مشخص شده و قابل مشاهده میباشد

در نرخنامه جدید ارزانترین نرخ ۲.۷۲۶.۰۰۰ ریال (در چندین مسیر داخلی) و گرانترین نرخ ۱۰.۴۹۶.۰۰۰ ریال که مربوط به پرواز مشهد به ماهشهر است.