در تور کریسمس دبی چه چیزی در انتظار شما خواهد بود ؟

شو و نمایش در جشن کریسمس 2019 دبی

اگر برای گذراندن کریسمس با تور دبی سفر می کنید، گزینه های زیادی برای تماشا و تفریح  در انتظار شماست، برای تماشای زیبا ترین نمایش سال نو به اُپرا دبی بروید. از اُرکس مجلسی اروپا گرفته تا نمایش باله روسی و کنسرت های حیرت انگیز را در اُپرا دبی تماشا کنید. علاوه بر این دبی شهری ساکت و ارام نیست، دبی شهر جدید ترین تفریحات دنیاست، با 10 تفریح برتر دبی آشنا شوید !

فستیوال غذای دبی در کریسمس

علاوه برتماشای نمایش های کریسمس، در طول سفر با یکی از تور های کریسمس دبی می توانید از طعم یکی از غذاهای سنتی مخصوص کریسمس لذت ببرید. سفر خود را با لذت بردن از آب و هوایی زمستانی، با نشستن در فضای زیبای باغ با نوش جان کردن یک غذای سنتی ایرلندی کامل کنید. پس از آن اگر انرژی داشتید به فستیوال چای دبی در خیابان شیخ زاید بروید و خستگی را با نوشیدن چایی دلچسب در فستیوال چای از جان به در کنید. این فستیوال که در بعد از ظهر برگزار می گردد با درخت کریسمس بسیار زیبایی مزین شده است. 

یک روزی برفی کریسمس در دبی 

بله تعجب نکنید، در ایام کریسمس حتی در دبی هم  می توانید روزی برفی را سپری کنید. اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که بدون برف کریسمس را خالی از لطف می دانند، دبی برای شما سفری دوست داشتنی خواهد بود. در شهر آفتابی دبی، برف بازی کنید، از اسکی روی برف لذت ببرید و تعطیلات کریسمس خود را کامل کنید. مرکز خرید امارت دبی دارای پیست سرپوشیده اسکی برف بسیار بزرگ با مساحت 22500 متر است که به توریستان تور دبی اجازه می دهد تا زمستان را در دل صحرا تجربه کنند. در طول تعطیلات کریسمس، در سالن اسکی دبی برف بازی کنید، به آهنگ کریسمس گوش کنید و در آخر خود را مهمان یک  شکلات داغ دلچسب کنید. لذت خریدی بی نظیر در مراکز خرید بزرگ دبی از دیگر پیشنهادات ویژه ما در طول تعطیلات کریسمس  است، آن را از دست ندهید!