تصاویر فصل بهار در کره جنوبی، طبیعت شگفت انگیز شرق آسیا

با فرا رسیدن فصل بهار و گرم تر شدن هوا، طبیعت جان تازه ای می گیرد. درختان به شکوفه می نشینند و زمین سرسبز می شود. همین ها کافی است تا تصاویری بدیع در سراسر جهان به وجود آید، منظره هایی که از لذت بخش ترین اتفاقات در طبیعت است. کشورهای شرق آسیا، با توجه به جغرافیای خاص و متفاوت و آب و هوای دلنشین، از پرطرفدارترین مقصدهای گردشگری به شمار می آیند. به خصوص فصل بهار در کره جنوبی و ژاپن بسیار دیدنی است.

با شکوفه های بی نظیر گیلاس، که در ژاپن ساکورا و در کره جنوبی بئوت کوت نامیده می شوند، یکی از مشخصه های اصلی این کشورهای شرق دور به حساب می آیند. رنگ صورتی دلنشین آنها در کنار عطر خاص و آب و هوای جذاب این مناطق تصاویری فراموش نشدنی را به وجود می آورند. طبیعت در فصل بهار، سمفونی بی نظیری از رنگ ها را در این کشورها به وجود می آورد که بسیار دیدنی است.

در حالی که بسیاری از مسافران، به دلیل مشهور بودن شکوفه های گیلاس ژاپن را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می کنند، فصل بهار در کره جنوبی نیز زیابایی های خاص خود را دارد. به دلیل نزدیک بودن اقلیم دو کشور، شکوفه های گیلاس با همان زیبایی در کره جنوبی نیز قابل مشاهده هستند. علاوه بر آن، منظره هایی نفس گیر از تقابل طبیعت و شهرنشینی مدرن نیز در این کشور دیده می شود.

شهرهای مختلف کره جنوبی، مانند سئول، پایتخت این کشور، بوسان، اولسان و اینچئون با جاذبه های مختص به خود، هر کدام جذابیت منحصر به فردی را در فصل بهار به نمایش می گذارند. فضاهای روستایی اطراف این شهرها نیز از جمله دیدنی هایی است که باید به تماشای آن نشست.

در این مطلب از مجله گردشگری آوای اروند مجموعه ای از تصاویر فصل بهار در کره جنوبی را برای شما همراهان عزیز فراهم کرده ایم.
با ما همراه باشید.