آشنایی با بهترین رستوران های دبی

بهترین رستوران‌ های دبی

وقتی صحبت از غذا و آشپزی به میان می‌آید،دبی مکانی خارق‌العاده برای تصور چنین مکانی است. رستوران‌هایی در دبی هستند که تقریبا هر نوع غذای بین‌المللی را از سراسر جهان سرو می‌کنند. دبی غذای محلی خاصی ندارد اما بسیاری از غذاهای سراسر جهان وارد این شهر شده‌اند. و بسیاری از آشپزها یا رستوران‌های زنجیره‌ای که در تمام دنیا خوش‌آوازه هستند، در این شهر مشغول فعالیت می‌باشند. رستوران‌های دبی فقط مخصوص صرف غذا نیستند بلکه مکانی با دکوری خیره‌کننده، مناظر حیرت‌انگیز و تجربه‌ای فراموش نشدنی از آشپزی است. در ادامه با آوای اروند همراه باشید تا به معرفی تعدادی از بهترین رستوران های دبی بپردازیم.

رستوران تام و سرجیو

رستوران تام و سرجیو یکی از بهترین رستوران های دبی
رستوران تام و سرجیو – بهترین رستوران های دبی

در رستوران Tom & Serg می‌توانید شعار تام و سرجیو را که با خطی بد و با گچ بر روی تخته سیاهی روی دیوار ورودی این کافه که شکل و شمایلی همانند خانه دارد، ببینید: ” تام اهل استرالیا است و سرجیو اهل اسپانیا. تام دوست دارد غذاهای خوب بپزد. سرجیو دوست دارد این غذاها را بخورد.” همانطوری که از نوشته‌های روی دیوار برمی‌آید، رستوران تام و سرجیو مکانی است که در آن می‌توانید وعده غذایی لذیذی در محیطی صمیمانه میل کنید. البته اگر شانس با شما یار باشد و از قبل به طریقی با آن آشنا شده باشید، می توانید این رستوران را پیدا کنید چرا که رستوران تام و سرجیو در محله پر از گرد و خاک حی القوز و در کنار انبارهای صنعتی و Ace Hardware قرار دارد و پیدا کردن آن کمی مشکل است.

ساعات کاری: دوشنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸:۰۰ الی ۱۶:۰۰ و جمعه و شنبه از ساعت ۸:۰۰ الی ۱۸:۰۰

وب سایت

شماره تلفن: ۹۷۱۵۶۴۷۴۶۸۱۲+

آدرس:  ۱۵A Street, Al-Joud Center, Dubai, United Arab Emirates

رستوران ل پتیت میسون دبی

رستوران ل پتیت میسون دبییکی از بهترین رستوران های دبی
رستوران ل پتیت میسون دبی – بهترین رستوران های دبی

رستوران La Petite Maison با دقت به رومیزی این رستوران فرانسوی نگاه کنید. در این صورت متوجه دو گوجه، یک لیمو و بطری روغن زیتونی خواهید شد که آماده خوردن هستند. توجه به جزئیات دقیق مانند چنین چیزی و استفاده از ترکیبات تازه چیزی است که این رستوران را از سایر رستوران‌های اروپایی هم قیمت با این رستوران در دبی متمایز می‌کند و آن را به یکی از بهترین رستوران‌ های دبی تبدیل می‌کند.

ساعات کاری: تمامی روزهای هفته از ساعت ۱۲:۰۰ الی ۱۵:۳۰ و ۱۹:۰۰ الی ۲۳:۳۰

وب سایت

شماره تلفن: ۹۷۱۴۴۳۹۰۵۰۵+

آدرس:  Gate Village No, 8, Dubai International Financial Center – Dubai – United Arab Emirates

رستوران تومو دبی

رستوران تومو یکی از بهترین رستوران های دبی
رستوران تومو – بهترین رستوران های دبی

رستوران TOMO، این مخفیگاه ۱۷ طبقه ژاپنی یکی از بی‌نظیرترین چشم‌اندازها را به برج خلیفه دارد. برای پیش غذا، تکه‌ای کوچک از ماهی مرکب با سویای تخمیرشده و ترشی ماهی مرکب با تعدادی رول مخصوص را امتحان کنید. برای غذای اصلی واگیو سوکی یاکی( wagyu sukiyaki) را که با سس سویا و برنج شیرین پخته می‌شود و یا مرغ سوخاری ژاپنی را سفارش دهید، و در نهایت غذای خود را با یک رول کیک چای سبز همراه با بستنی وانیلی به اتمام برسانید.

ساعات کاری: تمامی روزهای هفته از ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۴:۴۵ و ۱۸:۳۰:۰۰ الی ۲۳:۳۰

وب سایت

شماره تلفن: ۹۷۱۴۳۵۷۷۸۸۸+

آدرس: Exit 56 – Dubai – United Arab Emirates

٫ رستوران اِیپرِن اند هَمِر( پیشبند و مَطرق)

رستوران اِیپرِن اند هَمِر یکی از بهترین رستوران های دبی
رستوران اِیپرِن اند هَمِر – بهترین رستوران های دبی

رستوران Aprons & Hammers با قرارگرفتن در DIMC Seyahi انتخابی مناسب برای مهمانی‌های تولد و گروه‌های شامی بزرگ است. بنابراین باید انتظار سر و صدای زیادی را در رستوران Aprons & Hammers داشته باشید. به شما پیشنهاد می کنیم که غذاهای دریایی این رستوران را که مملو از خرچنگ، صدف، میگو و لابستر هستند را امتحان کنید.

ساعات کاری: تمامی روزهای هفته از ساعت ۱۲:۳۰ الی ۲۴:۰۰

وب سایت

شماره تلفن: ۹۷۱۴۴۵۴۷۰۷۹+

رستوران تئاتر

رستوران تئاتر یکی از بهترین رستوران های دبی
رستوران تئاتر – بهترین رستوران های دبی

رستوران Teatro در سال ۲۰۰۱ افتتاح شد. این رستوران که با الهام از صحنه تئاتر طراحی و ساخته شده است با فضای دنج خود، احساسی آشنا در میان سایر چشم‌اندازهای شهر دارد و به همین دلیل بسیار محبوب ساکنین دبی است. غذای این رستوران نیز عجیب است. در منوی مفصل رستوران Teatro می‌توانید هر غذایی را از سوشی‌های رولی و گوجه‌فرنگی میلانی گرفته تا پوره سیب‌زمینی را پیدا کنید. این رستوران را بدون امتحان کردن تمپوراهای میگو تند آن ترک نکنید.

ساعات کاری: تمامی روزهای هفته از ساعت ۱۸:۰۰ الی ۲۳:۱۵

وب سایت

شماره تلفن: ۹۷۱۴۳۱۲۲۲۰۲+

آدرس: Sheikh Zayed Rd – Dubai – United Arab Emirates

۶٫ رستوران لوکا

رستوران لوکا یکی از بهترین رستوران های دبی
رستوران لوکا – بهترین رستوران های دبی

رستوران Loca این رستوران خودمانی که در آن غذاهای مکزیکی سرو می‌شود در فضایی صنعتی با صفحه نمایش تخت، مکان مناسبی برای تعقیب رویدادهای ورزشی است. لوکا به تازگی شعبه ای نیز در مرکز خرید سوک البهار افتتاح کرده است. اما هنوز هم شعبه اصلی آن در ساحل مارینا دبی بسیار محبوب است. قبل از اینکه در این رستوران غذایی سفارش دهید، گواکامولی را که همراه با تورتیلاهای ذرت سفید سرو می‌شود را امتحان کنید.

ساعات کاری: تمامی روزهای هفته از ساعت ۱۲:۰۰ الی ۲:۰۰

وب سایت

شماره تلفن: ۹۷۱۴۳۴۶۱۱۱۱+

آدرس: Dubai Marine Beach Resort & Spa, Jumeirah Beach Road – 4 A St – Dubai – United Arab Emirates

رستوران سالت

رستوران سالت یکی از بهترین رستوران های دبی
رستوران سالت – بهترین رستوران های دبی

رستوران SALT در ابتدا با کلوچه‌ها و همبرگر گوشت گاو که در پشت ون نقره‌ای رنگ خود می‌پخت و در کنار ساحل کایت می‌فروخت، در اینستاگرام معروف شد و سپس به یک برند تبدیل شد و در حال حاضر یکی از بهترین رستوران‌ های دبی محسوب می‌شود که طرفداران خاص خود را دارد. مشتریان وفادار این برند که به سالترز معروف هستند، برای خریدن همبرگرها، ساندویچ جوجه و میلک شیک‌های نیلوفر با کوکی‌های بلژیکی این رستورانِ کامیونی، صف می‌بندند.

ساعات کاری: تمامی روزهای هفته از ساعت ۹:۰۰ الی ۳:۰۰

وب سایت

شماره تلفن: ۹۷۱۵۵۹۹۶۵۸۰۲

آدرس: ۲ C St – Dubai – United Arab Emirates

رستوران تاشاس

رستوران تاشاس - یکی از بهترین رستوران های دبی
رستوران تاشاس – بهترین رستوران های دبی

چوب، لوازم برنجی و سنگ‌های مرمری که از آفریقای جنوبی به این محل آورده شده‌اند، محیط روشن و آرام رستوران Tashas را که در مرکز خرید الوصل قرار دارد، به وجود آورده‌اند. دیوارهای بژ و طراحی داخلی شیک این رستوران محیطی زیبا و گرم را به وجود آورده‌اند که آن را تبدیل به یکی از بهترین رستوران‌های دبی برای خانواده‌ها در تعطیلات آخر هفته کرده است. منوی مفصل این رستوران مملو از غذاهای ساده مثل نیمرو، مینی برگر گوشت و پاستا است. در این رستوران خوردن سالاد کیل را فراموش نکنید.

ساعات کاری: تمامی روزهای هفته از ساعت ۸:۰۰ الی ۲۳:۰۰

وب سایت

شماره تلفن: ۹۷۱۴۳۸۵۵۵۰۰+

آدرس: The Galleria Al Wasl Retail Centre Al Wasl Street – Dubai – United Arab Emirates

رستوران پییر شیک

رستوران پییر شیک یکی از بهترین رستوران های دبی
رستوران پییر شیک – بهترین رستوران های دبی

رستوران Pierchic رمانتیک‌ترین رستوران در دبی است. این رستوران بر روی آب قرار گرفته و نمایی زیبا به برج‌العرب دارد. منوی این رستوران شامل گرانترین غذاهای دریایی است. برای مثال یک پرس از سخت پوستان ۲۵۰ دلار است. البته در این رستوران علاوه بر غذاهای دریایی، گوشت حیوانات دیگر مانند بره، گوساله و سایر گوشت‌ها نیز سرو می شود. اما اگر نمی‌توانید تصمیم بگیرید، پیشنهاد ما به شما سفارش از منوی مزه امضا شده این رستوران است.

ساعات کاری: روزهای شنبه تا پنج‌شنبه از ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۵:۰۰ و ۱۸:۰۰ الی ۲۳:۰۰ – روزهای جمعه از ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۶ و ۱۸:۳۰ الی ۲۳:۰۰

وب سایت

شماره تلفن: ۹۷۱۸۰۰۶۶۶۳۵۳+

آدرس: Al Qasr at Madinat – Dubai – United Arab Emirates

۱۰ رستوران ام شریف

رستوران ام شریف یکی از بهترین رستوران های دبی
رستوران ام شریف – بهترین رستوران های دبی

رستوران Em Sherif این رستوران لبنانی با صندلی‌های وارداتی خود که مخصوص نهارخوری کاخ هستند و آیینه های سلطنتی عثمانی، به رنگ آبی و طلایی، به مشتریان خود سرویس می‌دهد. سرویس سفارشی سفید این رستوران به شما این احساس را القا می‌کند که در یک عمارت لبنانی در حال غذا خوردن هستید. به جز ۳۲ ظرف مزه این رستوران، غذای خاصی را نمی‌توانیم به شما پیشنهاد دهیم. انواع مزه‌های گرم و سرد مانند منقوشه با طعم آویشن همراه با نان نیمه پخته، تبوله، و فتوش را می‌توانید در این رستوران امتحان کنید.

ساعات کاری: تمامی روزهای هفته از ساعت ۱۲:۰۰ الی ۱۹:۰۰ و از ساعت ۲۰:۰۰ الی ۲۳:۰۰

وب سایت

شماره تلفن: ۹۷۱۴۴۲۴۳۰۰۰+

آدرس: Lower Lobby Level, The Address Dowtown,Sheikh Mohammed bin Rashid Blvd، Downtown Dubai – Dubai – United Arab Emirates